Uyarı Penceresi

Hata mesajları gönderen şaka uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma BURONYA
Uyarı Penceresi uygulaması ile bilgisayara yüklediğiniz uygulamayı çalıştırdıktan sonra bu uygulama sayesinde mobil cihazınızdan bilgisayara bağlanıp hata mesajları göndererek arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz.
Uyarı Penceresi uygulaması ile bilgisayara yüklediğiniz Uyari Penceresi programını çalıştırdıktan sonra bu uygulama sayesinde mobil cihazınızdan bilgisayara bağlanıp hata mesajları göndererek arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz.

Uyarı Penceresini kullanabilmeniz için öncelikle bilgisayar uygulamasını açmalısınız. Karşınıza çıkan ekrandaki IP adresi kısmına bilgisayarınızın Yerel IP' sini yazın ve port bölümüne de kullanmak istediğiniz portu yazın. Daha sonra Başlat butonuna basarak uygulamayı çalıştırın. 

Mobil uygulamayı çalıştırmak için Uyarı Penceresi uygulamasını cihazınızda başlatın hemen arkasından Sunucu IP Adresi kısmına bilgisayarın IP adresini ve seçtiğiniz portu yazın. Arkasından bağlan butonuna tıklayarak bağlantıyı kurun. Son adım olarak bilgisayara göndereceğiniz uyarı metni başlığını, açıklamasını ve ikonu seçerek bilgisayara gönderebilirsiniz.
Uyarı Penceresi indir